๑۩۞۩๑ CANOM FM BOARD ๑۩۞۩๑

&.CANOM FM'Lİ OLMAK AYRICALIKTIR.&

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

MÜZİKLE BAŞLAYAN AŞK

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
ADMİN
ADMİN

MesajKonu: MÜZİKLE BAŞLAYAN AŞK   Çarş. Mayıs 21, 2008 4:23 am

İmkansızdı...öyle olduğunu düşünüyordu...ama yılmayacaktı...hep gerçekleşsin diye uğraştı...

büşra, küçüklüğünden beri bir ünlüye aşıktı, adı üzerinde o bir ünlüydü ve amerikalıydı, büşra'ysa türkiyenin küçük illerinden birindeydi, ama aşıktı işte.yani, onu çok seviyordu.büşra'nın birde arkadaşı vardı.Fulya...
hayallerini onaher akşam buluştukları yerde anlatırdı.fulya'da ona ortak olurdu, hep bir gün amerikaya gidecekleri günün hayallerini kurarlardı.ve bir gün, lise sonda öss sınavından sonra büşra babasına
"baba, ben amerikaya gitmek istiyorum..."babası şaşırmıştı.büşra'dan böyle bir teklif beklemiyordu.büşra, hayatının aşkıyla karşılaşmak için bunu istiyordu ama tabii babasına bunu söyleyemicene göre "üniversite için, ingilizcemi geliştirmek istiyorum" demişti.fulya'da o akşam babasına amerika meselesini açmıştı.birkaç gün sonra fulyanın babası da büşranın babası da amerika işine izin verdiler çünkü bu onların ingilizcelerine katkıda bulunacağını düşünüyorlardı.ve üç hafta sonra, yolculuk günü geldi büşra aşkına artık bir adım daha yakındı...
uçaktan indiler, büşra kalbinin yerinden fırlayacağını hissediyordu.eee, ne de olsa yıllardır aşık olduğu kişiyi görecekti.aslında bazen bunu çok saçma bulmuştu, sonuçta o bir ünlüydü ve amerikalıydı.büşra'ysa onun için amerikalara kadar gitmişti.belki de o ünlü büşranın suratına bile bakmayacaktı, belki de sevgilisi vardı.ama, onu görmek için can atıyordu, hemen bir otele yerleştiler.fulya "ben korkuyorum büşra"
dedi.büşra "neden korkuyosun??"
fulya "burayı hiç bilmiyoruz, ya kaybolursak"
büşra "inan bana, aşk izini hiç kaybettirmez ve ben de kaybetmicem"...amerikaya geleli bir hafta olmuştu.artık bazı yerlere aşinalıkları vardı.büşra ve fulya bir karaoke barda işe girmişlerdi.iş çıkışı büşra otele gidecekti, fulyaysa gece çalışacaktı.otel, işe yakın olduğu için büşra yürüyerek gidiyordu.tam otele gireceği sırada durdu.İŞTE O!!tam karşısındaydı, otelden çıkıyordu.ama nereye gidiyordu ki...
büşra, hiçbir yerini hissetmiyordu.napacaktı, otele girip yine onun hayaliyle uykuya mı dalacaktı?
hayır!onu bulmuşken bir daha kaybedemezdi.hemen bir taksiye bindi ve onun arabasını takipe başladı... aradan yarım saat geçmişti, büşra hala onu takip ediyordu.sonunda arabasını durdurdu.büşra'da taksiden indi.z...'in girdiği apartmana dikkatlice baktı, kat pencerelerine bakarken birden bi pencereden ışık yansıdı.demek ki z... üçüncü katta oturuyordu.
büşra havalarda uçuyordu, onu bulmuştu bu nasıl olabilirdi.aslında hiç inanmamıştı, boş olduğunu düşünmüştü ama o birkaç metre ötesindeydi.birşeyler yapmalıydı, hemen bara gitti, fulya çıkmak üzereydi.
büşra "buldum, onu buldum."
fulya "nee!!buldun mu, nasıl?"
büşra "nasıl olduğunu boşver!gel benimle"
dedi ve onu çekiştirerek gitti.tekrar z...'in kapısının önüne gelmişlerdi.
büşra "burda oturuyor"
fulya "eee, biz ne yapacağız ki??"
büşra düşünüyordu, bişeyler bulmalıydı.bu burda kapanmamalıydı.düşündü düşündü...
büşra "buldumm!!"
dedi ve büşra'yı z...'in oturduğu apartmanın karşı apartmanına sürükledi...
karşı apartmana girdiler.
fulya "noluyo" diye sordu.büşra hemen üçüncü kattaki kapıyı çaldı.
fulya "iyi misin, sen?napıyosun?" diye sordu.kapıyı biri açtı.
büşra "afedersiniz, biz öğrenciyiz de kirada kalabileceğimiz bir ev arıyoruz.acaba, siz uygun musunuz?"
büşra bunu sorduğu için kendine inanamıyordu.fulya'da ondan farksızdı zaten.adam, bir hafta sonra büşralara haber verdi.büşraların şansı yaver gitmişti ve adam onlara evini açmıştı.artık z....'e çok daha yakınlardı.sabah işe gidiyorlardı.
fulya "buraya neden taşındık sanki, boşuna fazla para vericez şimdi"
büşra "bahane uydurma, otele daha çok para veriyorduk"
apartmandan çıktıklarında z...'ta apartmandan çıktı.büşra yine kilitlenmişti işte, z....'se onların suratına bile bakmadan arabasına binip gitti....
(kusura bakmayın, ünlünün ismini açık veremem)
büşra ümidini kesmeye başlamıştı, aradan bir hafta daha geçmişti.her gün aynı saatte evden çıkıyorlardı, büşra ona gözünü dikmiş bakarken, z....'inse onun varlığından haberi bile yoktu.işe gittiler.büşra kendini işe veremiyordu.yanlış kişiye yanlış sipariş götürüyordu.biri şarkı söyleyeceği zaman yanlış şarkı açıyordu.fulya onu bir kenara çekti.
fulya "neyin var yine?"
büşra "bilmiyorum, kendimi çok kötü hissediyorum"
fulya "hasta mısın?"
büşra "olabilir"
fulya gidip patrondan büşra adına izin aldı.büşra taksiye bindi ve eve geldi.tam apartmana girecekken, bir dürtü onu karşı apartmana girmeye zorluyordu.büşra karşı apartmana girdi.üçüncü kata çıktı.korktu, ya şimdi o gelirse diye düşündü ve koşar adımlarla merdivenlerden inmeye başladı...
büşra koşar adımlarla indi.tam kapıdan çıkacakken onunla çarpıştı.büşra çantasını düşürdü, z....'ta elindeki kağıtları.büşra çantasını yerden alırken z...'ta kağıtlarını alıyordu.birden göz göze geldiler.büşra onun mavi gözlerine bakınca bir an öleceğini hissetti.zorla konuştu.
büşra "özür dilerim"
z... "önemli değil, ben özür dilerim"
büşra "iyi günler"
z... "size de."
dedi ve gitti.büşra tam gidecekken yerde bir kağıt gördü.hemen aldı, bir şarkı yazıyordu.z... bir şarkıcıydı zaten.büşra çok şanslı olduğunu düşündü, iyiki o apartmana girmişim dedi kendi kendine.
eve geldiğinde hemen z...'in salonuna bakan pencerenin karşısına geçti.elinde de o kağıt vardı.şarkıyı inceledi, sözleri çok güzeldi.şarkının adı "yeni birşeyler başlıyor" du.kendince şarkıyı söylemeye başladı.ilk kez sesinin bu kadar güzel olduğunu farketmişti bu şarkıyı söylerken.karşı pencereye baktığında z...'la göz göze geldi...Evet hayatımdaki en güzel dakikalarımı camda karşımda yıllarca hayalimde gözleri gerçek görüyordum...söylediğim şarkıdan o kadar etkilenmiştimki....ne güzel bakıyor bana,sanki beni duyuyor fark etti galiba beni diye içimden bir sürü heyecan dolu sorular geçiyordu....Bi an telefonunu eline aldı ve gözlerimin içine bakarak görüştüğünü farkettim.kalbim çok çaresizdi.görüşmesi bitti ve hızla camı terk etti gözlerimden yaş süzüldü koşar adımlarla evden çıktım.onunda indiğini sezinliyordum...öyle hızlı inmişimki apartmanın kapısında 5 dk heycanla titredim.karşımdan kesin bi cvp geleceğini umuyordum çünkü,heyecanım bundandı...masmavi gözleri belirdi bi anda hızlı inmişti bişeylr unutup geri gönmüş olmalı oyalandığı için...arabası kapısına yanaştı kapısını açarken arabanın yüzüme baktı.fakat bu bakış camda baktığı gibi sıcak değildi....
Kullanıcı profilini gör http://canom-fm.turkforumpro.com

MÜZİKLE BAŞLAYAN AŞK
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası